Konto Sayım ve sabit kıymet.

Telefon: +90 535 445 4575 E-mail: info@konto.com.tr

Hakkımızda


Biz Konto Olarak…


GÜVENİLİRLİĞİMİZ: Hisse sahipleri, şirket ortakları, müşteriler hatta çalışanlarınız şirketinize güvenmek ister. İyi yönetilen şirketler bu güveni kazanmakta zorlanmazlar. Etkin stok kontrolü iyi yönetilen şirketlerin en başta ele aldıkları bir mekanizmadır. Çünkü iyi yöneticiler bilirler ki, daha hızlı ve daha doğru stok sayımı, doğru zamanda ve doğru yerde stok bulundurmayı sağlayacak bu da artan müşteri memnuniyetine dönüşecek. İyi yöneticiler artık stoklarını KONTO ‘ya emanet ediyorlar…
Çünkü, kullandığı yüksek donanım ve yazılım teknolojisi sayesinde KONTO’nun topladığı verilerde manipülasyon olasılığı yok. Bir ürün asla iki kez sayılmaz; KONTO müşterileri, son ürünün barkodu okutulduğunda tüm sayım sonuçlarına hemen ulaşabilirler…
Bir şey daha! KONTO, gelişmiş yazılımı ve kadro yeterliliğiyle kritik operasyonlarda  % 100 sonuç demek olan “Çift Sayım” yönteminde de rakipsizdir…


ELEMAN KALİTEMİZ:  Tüm sayım elemanları KONTO tarafından sıkı elemelerden geçirilerek işe alınır, ancak ayrıntılı bir eğitimden geçtikten sonra müşteri ürünlerine dokunabilirler, sürekli eğitimlerle desteklenirler.
KONTO müşterileri, kısa zamanda tecrübeli ve güvenilir eleman kullanımındaki titizliğini fark ederler.


YÜKSEK TEKNOLOJİMİZ: KONTO sayımlarında en gelişmiş yazılım teknikleriyle donanmış son teknoloji cihazları kullanır.  KONTO sayım elemanlarının kullandığı RF ( Radyo Frekans) terminalleri, envanter bilgisayarı ile kesintisiz veri akışı için güvenli, şifrelenmiş frekans üzerinden envanter bilgilerinin hızlı transferini sağlayan yazılım teknolojisi ile donatılmış tır. Ayrıca, veri aktarımına da gereksinim duymaz.


ESNEKLİĞİMİZ: Bünyesindeki güçlü yazılım ekibi sayesinde, müşterinin iş akışına göre yazılımını uyarlama, , her türlü veri tabanına uygun ve istenilen formatta raporlama konusunda KONTO rakipsizdir.


DİSİPLİNİMİZ: KONTO, bir ODİT firması bilinciyle takım çalışmasına önem verir. Bu sayede üstlendiği işi müşterisinin istediği zaman diliminde gerçekleştiren ve planlanan süreye uyan profesyonel bir firmadır.


ÜCRETSİZ DANIŞMANLIĞIMIZ: Firmalar kurumsal stok yönetimi için faaliyet sonuçlarını geliştirmeye yönelik KONTO’nun ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirler. Ayrıca sayım öncesi analiz, yani barkod standartlarının tespiti, sayım miktarı, sayım alanın fiziksel özellikleri ve bölgesel uzaklıkların tespiti sonrasında efektif sayım için önerilerde bulunma  KONTO’nun rutin bir danışmanlık hizmetidir.


BASKIN SAYIMLARIMIZ: KONTO, kritik durumlarda en az 3 saat önceden haber verilmek kaydıyla, tüm fonksiyonlarıyla başarılı sayım yapabilecek yetenek ve hazırlıktadır.


GİZLİLİK İLKEMİZ: KONTO, sayım talimatını aldığı andan itibaren müşterisinin çıkarlarını gözeteceği ve sırlarını koruyacağını taahhüt eder. Muhatabı sorumlu olduğu müşteri yetkilisidir ve raporunu sadece ona teslim eder. İçeriğin duyurulması konusunda müşteri hassasiyetine önem verir.


İNOVASYON: KONTO, yenilikçi yaklaşımı ve teknolojik performansıyla rakiplerden ileride olmak hedefindedir. Teknolojiyi yakından izleyerek müşterileri lehine olacak yenilikleri ilk uygulayan olma çabasındadır.


Bir uzmanlığımız daha…


SABİT KIYMET SAYIMI: Denetim firmaları, varlık yönetimi firmaları, yeniden değerleme uzmanları, müşterilerinin gerçek prim ödemelerini planlayacak sigorta brokerleri, periyodik bakım zamanlarının takibi de dahil mekanik ve elektronik makina parkını kontrol altında tutmak isteyen başarılı yöneticiler, servetlerini kontrol altında tutmak isteyen hissedarlar ve patronlar;  KONTO “sabit kıymet sayımı” operasyonları size çözüm sunuyor.


Özellikle organizasyonel olarak iç içe geçmiş grup firmalarında sabit kıymet paylaşımları ve firma değerleme çalışmalarını yapmak ya da geçmişi uzun yıllara dayanan kuruluşların sabit kıymetlerini yönetmek büyük bir sorundur. Sadece bunlar mı?  Demirbaşların ilk alındığından bu yana tarihçesine hakim olmak, kime zimmetlendiğinin ve kimler tarafından kullanıldığının bilgisine her an ulaşabilmek, sigorta ve periyodik bakımlarını, donanım yükseltmelerini doğru planlayabilmek, kısaca kuruluşların servetlerinin bu önemli bölümünü doğru yönetmek sıradan yöntemler ve yazılımlarla zordur. KONTO bu karmaşıklığı sizin için kolaylaştırıyor. Her bünyeye uyarlanabilen esnek yazılımını, genel sayım esnasında çıkmayan barkod etiketleri ve fotoğraflarla destekleyerek, dinamik bir takip sürecine dönüştürüyor. Sayım sonucu raporunu bir CD halinde müşterisine teslim ediyor.