Konto Sayım ve sabit kıymet.

Telefon: +90 (216) 771 91 99 E-mail: info@konto.com.tr

Servislerimiz


Envanter sayımı


Tüm envanter sayım yöntemlerimizde kullanmakta olduğumuz bilgisayar ve el terminali yazılımları 30 yıllık bir tecrübenin sonucu olarak KONTO tarafından geliştirilmiştir. Sayım sonuçları yine 30 yıllık bir tecrübe ile her türlü yazılım platformuna müşterilerimizin istediği şekilde aktarılabilmektedir.


Tüm sayım yöntemlerimizde Metrologic Optimus Kablosuz veri iletişimi sağlayan el terminalleri kullanılmakta ve veri iletişimi tamamen o sayım için kendi kurduğumuz geçici bir ağ üzerinden kablosuz olarak anlık gerçekleşmektedir. Bu sayede mağaza/depo yetkilisi sayımı bilgisayar ekranından on-line olarak takip edebilmekte ve ihtiyaç doğması halinde gerekli müdahalelerde anında bulunarak sayımın sağlıklı ve kısa süre içerisinde bitirilebilmesi gerçekleştirilmektedir.


Sayım yöntemlerimiz:

  • KONTO Kontrollü Çift Sayım Yöntemi
  • Kontol listeli tek sayım yöntemi
  • Kontrollü tek sayım yöntemi
  • Manuel kontrollü sayım yöntemi


Demirbaş Kayıt ve Takibi


Bütün Orta ve Büyük Ölçekli İşletmelerin gereksinimi olan demirbaş (sabit kıymet) takibi tekrarlamaktan gurur duyduğumuz gibi yine 30 yıllık bir tecrübenin sonucu olarak KONTO tarafından geliştirilmiştir.


Tecrübelerimizi müşterilerimizin istekleri ile birleştirmeye olanak sağlayan esnek yazılımımız sayesinde demirbaş sayım ve/veya kayıt altına alma işlemlerimiz hatasız ve noksansız olarak gerçekleşmektedir.


Sayım ve/veya kayıt altına alma işlemlerimiz sonrasında müşterilerimiz arzu ettikleri taktirde yeni alınan demirbaşların takibini yapabilmeleri için el terminali ve bilgisayar yazılımlarını kendilerine ücretsiz olarak sunmaktayız.


Zimmet kayıtlarınızı oluştururken istenildiği taktirde demirbaşın son durumunu gösteren fotoğrafı eklenerek ileride zimmet sahibi ile ortaya çıkabilecek sorunlar önceden giderilebilmektedir.


Yine istenildiği taktirde imalatta kullanılan makine ve techizat üzerine metal plakalı barkodlar çakılabilmektedir.